Reference

Reference - developerské projekty

 

Zelená rezidence Opatovice nad Labem

Výstavba 20 dvojdomů, 34 bytových jednotek ve čtyřech bytových domech a kompletní dopravní a technické infrastruktury pro domy, bytové domy i 11 samostatných stavebních parcel. Příprava od roku 2019, výstavba zahájena v říjnu 2021 a dokončena včetně sadových úprav na podzim 2023.

 • Zajištění komplexních služeb manažera developerského projektu.
 • Zajištění komplexních realitních služeb pro prodej všech domů, stavebních parcel i bytových jednotek určených do osobního vlastnictví.
 • Podívejte se na samostatný podrobnější web developerského projektu Zelená rezidence.

V lednu 2024 byla Zelená rezidence oceněna v soutěži jako Realitní projekt roku 2023 Pardubického kraje. Obdržela cenu odborné poroty, cenu architektů i cenu veřejnosti.

Podívejte se, jak vznikala Zelená rezidence:

 

 

Výstavba čtyřdomů Církvice - Jakub

Výstavba 8 rodinných domů v objektech dvou čtyřdomů a kompletní dopravní a technické infrastruktury v obci Církvice u Kutné Hory, části obce Jakub. Příprava od roku 2017, výstavba dokončena v roce 2022.

 • Zajištění služeb manažera developerského projektu včetně řízení klientských změn.
 • Zajištění komplexních realitních služeb osobou jednatele pod hlavičkou obchodního partnera.

Podívejte se na vybudovanou lokalitu po dokončení výstavby:

Církvice Jakub

DJI_0053.jpg

Církvice Jakub

 

 

 

Řadové domy Nový Bydžov

Výstavba 11 řadových domů v Novém Bydžově na stavebních pozemcích zainvestovaných městem. Výstavba dokončena v roce 2020.

 • Zajištění služeb manažera developerského projektu včetně řízení klientských změn.
 • Zajištění kompletní realitní činnosti osobou jednatele pod hlavičkou obchodního partnera.

Nový Bydžov

DJI_0053.jpg

Nový Bydžov

 

 

 

Reference - realitní činnost

Níže si můžete přečíst reference klientů o zkušenostech s naší realitní činnností. Vlastnoručně podepsané originály referencí jsou k dispozici k nahlédnutí v kanceláři.

Potřebovala jsem prodat byt zatížený hypotékou. Díky službám Ing. Halamky mělo vše rychlý, hladký a hlavně nekomplikovaný průběh. Vždy jsem byla informována o aktuálním stavu dění a celý proces prodeje byl vyladěn do nejmenšího detailu. Tímto ještě jednou moc děkuji za špičkový přístup a služby Ing. Halamky rozhodně doporučuji dál.

paní Lenka Runštuková, Smiřice

Výborná rychlá komunikace, bezproblémová spolupráce. Zajištění veškerých služeb souvisejících s nákupem nemovitosti. Při předání vyhotovení foto + video dokumentace. Celková profesionalita. Vřele doporučujeme!

manželé Huschinovi, Praha

Super, díky.

Ing. Milan Havlíček, Chlumec n. Cidlinou

Ing. Halamka byl při jednání ochotný a příjemný. Komunikace s ním byla na velmi dobré úrovni. Při prodeji nemovitosti a jednání s úřady jednal profesionálně. Pravidelně mě informoval o průběhu prodeje. S jeho přístupem jsem byla velmi spokojena.

paní Eva Forejtová, Chlumec n. Cidlinou

Profesionální přístup. Rychlé, stručné jednání. Doporučuji.

paní Miroslava Housková, Hradec Králové

Oceňuji profesionální přístup a poskytnutí služeb při prodeji našeho domu. Komunikace během průběhu prodeje fungovala velmi dobře. Hodnoceni *****. Pozice šitá na míru!

pan Jiří Vinopal, Starý Bydžov

Naprostá spokojenost, profesionální přístup i ochota.

Mgr. Kateřina Kotalová, Smiřice

Vše proběhlo k mé spokojenosti. Takovýnm způsobem by měl přistupovat k práci zprostředkovatele každý. Děkuji za profesionální spolupráci.

pan Michael Novák, Hradec Králové

Vážený pane Halamko, chtěli bychom Vám  touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje zahrádky ve Svobodných Dvorech. I přes komplikace, které prodej provázely, byly Vaše služby na vysoké profesionální úrovni. Prezentace nabídky, jednání se zájemcim smlouvy, veškerá administrativa a právní servis, o vše jste se postaral a průběžně nás informoval; pro nás to byl naprostý komfort. Vašich služeb jsme využili již potřetí a vždy to byla perfektně odvedená práce. Byli jsme opravdu spokojeni a Vaše služby můžeme vřele doporučit. Přejeme mnoho úspěchů ve Vaší práci.

pan Jiří Veselý, Hradec Králové

Velmi dobrá spolupráce, vše hodnotím na velmi vysoké profesionální úrovni, pokud budu mít možnost, doporučím Vás, ještě jednou díky za celý průběh.

pan David Sluštík, Smiřice

Dobrý den. Rád se vyjádřím k úkonům provedeným panem Ing. Miroslavem Halamkou při prodeji rodinného domu v Hradci Králové. Pan Halamka vystupoval vždy velmi vstřícně a mně jako laikovi velmi pomohl se všemi právními věcmi vyplývajícími z prodeje nemovitosti. Vždy mě řádně informoval o probíhajícím stavu prodeje a prodej zdárně dokončil. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby tohoto typu, rád se s důvěrou obrátím na pana Ing. Miroslava Halamku.

pan Jiří Pechar, Hradec Králové

Dobrý den, děkujeme za profesionální přístup a vyřešení všech potřebných náležitostí.

Ing. arch. Pavel Červený, Hradec Králové

Já, Blanka Prokopová, jsem jednoznačně spokojená se službami pana Miroslava Halamky. Velice ochotný, vstřícný a mohla jsem se na něho obrátit s jakýmkoliv dotazem, spoléhala jsem v jeho práci a důvěřovala jsem v pozitivní výsledek. Doporučila bych ho všem známým lidem a jestliže v budoucnu budu potřebovat jeho služby, velice ráda se na něj obrátím. Mám v něj velikou důvěru a to v dnešní uspěchané době je vzácné! Ještě jednou děkuji za přístup. Spokojenost při prodeji i při koupi bytu. Poctivost je základ.

paní Blanka Prokopová, Mladá Boleslav

Dobrý den, pane Halamko, s Vašimi službami jsem byla velice spokojena, ve srovnání s ostatními makléři jsem Vás zažila jako velice příjemného a vstřícného člověka a velmi se cením naší spolupráce.

Ing. Nováková, Velká Jesenice

S prací Ing. Halamky jsme maximálně spokojeni. Rád bych vyzdvihl jeho profesionální vystupování, přístup a ochotu. Bude-li příležitost, rád využiji jeho služeb a navážu na naši spolupráci.

pan Jan Gÿorgy, Hradec Králové

Po zkušenostech, které mám, Vás hodnotím jako jednu z nejlepších RK v Hradci Králové.

paní Hana Škarydová, Hradec Králové

Koupě bytu Na rozhraní proběhla bez problémů. Práce realitní kanceláře byla na profesionální úrovni. Jako kupující jsme ocenili služby týkající se převodů na nové majitele na katastrálním úřadě a u dodavatelů energií. Děkujeme za spolupráci a přejeme hodně spokojených klientů.

manželé Brandovi, Hradec Králové

Služby, které nám byly poskytnuty p. ing. Halamkou byly provedeny všechny včas, profesionálně a s náležitou péčí. Oceňujeme včasné informování o všech skutečnostech a náležitostech při koupi nemovitosti. Jednání bylo korektní a byli jsme stoprocentně spokojeni.

manželé ing. Zbyněk a ing. Monika Bláhovi, Hradec Králové

Se službami RK a profesionálním přístupem p. ing. Halamky jsem byl velice spokojen. Vřele doporučím RK a její služby svému okolí.

Prof. MUDr. Vladimír Bláha, CSc., Hradec Králové

Vážený pane Halamko, s prací Vaší kanceláře jsme byli velice spokojeni. Máme špatné zkušenosti z jednání s jinou RK, tím víc jsme byli Vaším přístupem mile překvapeni. K Vaší práci nemáme jedinou výhradu, můžeme pouze chválit. Přejeme Vám proto spoustu spokojených klientů tak, jako jsme byli my. Ať se Vám daří!

manželé Jana a Jiří Svobodovi

 • profesionální přístup
 • příjemné vystupování
 • pohodová komunikace
 • ochota
 • veliká spokojenost

paní Štěpánka Hynaisová, Hradec Králové

Moc děkujeme za Vaši péči o prodej našeho bytu. Celá spolupráce byla perfektní. Byli jsme moc spokojeni a budeme Vás, pokud budeme o někom vědět, že potřebuje pomoc s nemovitostí, doporučovat.

manželé Poletovi, Hradec Králové

Vstřícný a profesionální přístup p. Halamky při zprostředkování koupě nemovitosti. Vzorné vypracování všech potřebných dokumentů. Byl jsem velmi spokojen s jeho službami.

Ing. Jiří Felcman, Rychnov n. Kněžnou

Vážený pane Halamka, z mé strany byla s Vaší prací naprostá spokojenost, neměla jsem jediný problém s komunikací mezi námi. Vaše odbornost, profesionalita a pracovitost byla nad mé očekávání. Jsem ráda, že jsem s Vámi mohla spolupracovat a můj prodej bytu proběhl s Vámi bez komplikací a ráda a s důvěrou se na Vás a Vaše služby obrátím. Se srdečným pozdravem

paní Radka Jarkovská, Hradec Králové

Byli jsme velice spokojeni! Vše bylo zařízeno bez problémů. Děkujeme za vstřícnost, rychlé jednání a skvělou komunikativnost! Tuto realitní kancelář vřele doporučujeme!

manželé Pavel a Alice Středovi, Předměřice nad Labem

Vaši práci, pane inženýre, hodnotím velmi kladně. Jste profesionál s jednáním na vysoké úrovni. Jsem víc než spokojená a ráda bych Vám poděkovala.

paní Marie Trnková, Hradec Králové

Chtěla bych vyjádřit velké poděkování p. ing. Halamkovi za jeho profesionální přístup při zajišťování prodeje nemovitosti. Ačkoliv to nebyla jednoduchá záležitost a bylo potřeba řešit řadu nadstandardních úkonů, p. Halamka vše stoprocentně zajistil a průběžně mě informoval o stavu celé akce. Oceňuji profesionalitu, ochotu, spolehlivost, příjemné vystupování. Perfektní služby této realitní kanceláře mohu jen doporučit.

paní Ivana Veselá, Hradec Králové

Hodnocení Vašich služeb při prodeji naší nemovitosti musíme hodnotit jen kladně. Schůzky s Vámi se uskutečnily vždy přesně v termínech, jaké byly předem dohodnuty. K jednání bylo přistupováno slušně a věcně. Nezbývá jen Vám poděkovat a popřát mnoho úspěchů ve Vaší práci.

paní Hofmanová a pan Bubák, Hradec Králové

Děkujeme Vám za skvělou spolupráci. Veškerá jednání hodnotíme kladně. Jednání bylo profesionální a na Vaše slovo bylo spolehnutí. 

Mgr. Dagmar Barti, Andorra

Byli jsme spokojeni. Ing. Halamka má příjemné a seriózní jednání.

paní Ivana Pohlová, Hradec Králové

Děkuji jmenovitě panu Miroslavu Halamkovi za velice profesionální a vstřícný přístup ohledně převodu mého bytu. Velmi si vážím jeho obětavosti, trpělivosti a vlídného jednání vůči mé osobě. Vážený pane Halamko, přeji Vám i Vašemu kolektivu mnoho dalších spokojených klientů, v tom případě bude spokojenost oboustranná. Ještě jednou mnoho úspěchů a velké děkuji! S pozdravem

paní Jiřina Hamplová, Třebařov

Vámi poskytnuté služby byly profesionální. Byli jsme s Vámi velice spokojeni.

paní Havlíčková, Hradec Králové

Služby zajišťované prostřednictvím pana Ing. Miroslava Halamky hodnotíme na vysoké profesionální úrovni. Po celou dobu realizace projektu, od prvního kontaktu při tvorbě nabídky až po podepsání závěrečného předávacího protokolu, byla jednoznačně cítit podpora klienta spojená s otevřeností, vstřícností a korektností při jednáních a okamžitou ochotou řešit problémy. Vysoce se ceníme čestnosti jednání s dodržením všech smluvních podmínek bez výjimek. Neshledali jsme po celou dobu spolupráce žádné skutečnosti, které by se daly vytknout. Děkujeme, s pozdravem a úctou

manželé Vaculíkovi, Hradec Králové

Chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat makléři, kterým byl p. ing. Miroslav Halamka, který se o vše naprosto vstřícně postaral, a já jsem se nemusel nezkušeně pohybovat po úřadech. Nad mé očekávání byla pro mě koupě bytu velice snadnou, jediné, co jsem činil, tak byly podpisy smluv a dalších podkladů k realizaci koupě bytu. Takže kdokoliv by měl zájem realizovat koupi či prodej nemovitosti, tak vřele doporučuji p. Halamku, se kterým mám ty nejlepší zkušenosti.

pan Čihák, Hradec Králové 

Oceňujeme profesionální přístup a neformální vstřícnost p. Ing. Miroslava Halamky při zabezpečení koupě našeho bytu. Rozsah služeb je podle našeho názoru na velmi vysoké profesionální úrovni a klient, kromě podpisu příslišných listin, se nemusí téměř o nic starat. Vaše služby doporučíme i případným zájemcům z okruhu našich známých.

manželé Mrštíkovi, Hradec Králové

Děkujeme, byli jsme spokojeni se službami i ochotou při prodeji. Připomínky nemáme.

manželé Hejtmánkovi, Hradec Králové

Byli jsme spokojeni jak s rozsahem a úrovní služeb, tak s velice vstřícným přístupem ing. Halamky v celém průběhu realizace prodeje. Společně s přijatelnými cenami za zajišťované služby hodnotíme Vaši kancelář bezkonkurenčně nejlepší v porovnání s "realitkami", s kterými jsme měli doposud zkušenosti.

manželé Ludvíkovi, Hradec Králové

Pokud Vaše služby poskytují všichni jako pan ing. Halamka, mohl by mít námitky pouze b---c (promiňte ten výraz). Já jsem byl naprosto spokojený.

pan Josef Michálek, Pardubice

S prací ing. Halamky jsme nadmíru spokojeni. Vše proběhlo hladce a bez problémů. Oceňujeme zejména osobní přístup  vstřícné jednání pana inženýra. Pokud si udržíte současný standard služeb, tak bude vše v pořádku. Přejeme Vám mnoho spokojených klientů do budoucna.

paní PharmDr. Iva Boušová, Ph.D. a pan Martin Šťastný, Hradec Králové

Prodej bytu proběhl bez jakýchkoliv problémů, se službami jsem byla spokojena.

paní Romana Pavlíková, Hradec Králové

Při převodu tohoto bytu jsem komunikoval se 4 zástupci realitek. Dva byli hrozní, dva (a v tom i Váš) naopak skvělí. Děkuji! Návrh na zlepšení mě nenapadá, vše probíhalo hladce. Pokud budu ještě potřebovat, rád se na Vás znovu obrátím.

Ing. Václav Portych, Hradec Králové

Jsem spokojená!

paní Lucie Samková, Hradec Králové

Faktem je, že nemovitost v této výši se neprodává často. Vše bylo řešeno na dálku písemně, ale ve vší čistotě a čestnosti. Při podpisu smluv jsem měl čest setkat se s příjemnými lidmi a vše bylo perfektně připraveno. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci.

pan Ladislav Oberfalzer, České Budějovice

Vaši Vaši spolupráci si nemohu stěžovat, ba naopak Vaše vstřícnost a kladný postoj ke spolumajitelům byl vynikající. Se vším, co jste pro nás zařizovali, jsem byla nadmíru spokojena. Přijměte ode mě vřelý dík a do dalších let přeji mnoho úspěchů. S pozdravem

paní Jarmila Jurásková, České Budějovice

Pane Halamko, přijměte, prosím, mě srdečné poděkování za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytového domu v Českých Budějovicích. Bez Vašeho entuziasmu a nesmírného nasazení by určitě prodej neproběhl tak hladce a rychle. Děkuji.

pan Procházka

Vážený pane inženýre, dovolte, abychom Vám poděkovali za poskytnuté služby při prodeji naší nemovitosti. S celým průběhem jsme byli nadmíru spokojeni. Vše bylo perfektně připraveno, velmi to oceňujeme. 

manželé ing. Daniela Drbalové a prof. ing. Karel Drbal, CSc., České Budějovice

Se službami Vaší kanceláře jsem byl maximálně spokojen. Oceňuji korektnost jednání a dodržení všech smluvených služeb v termínu. Díky. 

pan Luděk Hajský, Ústí nad Orlicí

Velmi oceňuji práci Vaší realitní kanceláře. Setkala jsem se s opravdu profesionálním přístupem, aktivitou, vstřícností. Byla jsem velmi mile překvapena, protože obecně realitní kanceláře neodvádějí dobrou práci. Vaše realitka je dle mého výjimkou.

paní Naděžda Dvořáčková, Dolní Přím

Ochota a profesionální úroveň, se službami jsme byli spokojeni, Ing. Halamka má vstřícné jednání, služeb lze jedině doporučit.

manželé Marie a Jiří Bártovi, Hradec Králové

Byli jsme velice spokojeni!!!

pan Josef Pavlíček, Hronov

Se službami a přístupem jsme byli více než spokojeni. Zejména patří poděkování panu Ing. M. Halamkovi. Jeho vystupování a odvedená práce byla zcela profesionální, obětavá a spolehlivá. Naše ztížené podmínky řešil s ochotou a příjemným chováním. Celá záležitost proběhla časově přesně a operativně. Děkujeme za Vaše služby a přejeme samé spokojené klienty.

paní Eva Erbsová, Hradec Králové

Jsem s Vašimi službami velice spokojen. Jak prohlídky se zájemci, tak vlastní prodej proběhly velice korektně. 

MUDr. Jan Tilšer, Hradec Králové

Oceňujeme profesionální přístup, rychlé a vstřícné jednání a aktivitu při prodeji našeho bytu. Služby této kanceláře doporučujeme.

manželé Hottmarovi, Smiřice

Se službami Vaší kanceláře a konkrétně s prací pana Halamky jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo bez komplikací. Tímto mu ještě jednou děkujeme.

maželé Petra a Roman Šťastní, Hradec Králové

Velmi dobrá spolupráce, rychlé jednání a rychlá technická pomoc, příjemné vystupování. Díky za spolupráci.

pan Karel Kutnar, Hořice v Podkrkonoší

Vaše komplexní a bezchybné služby nás zcela zbavily starostí s prodejem našeho rodinného domku. Děkujeme Ing. Halamkovi za jeho profesionální, ale lidský přístup ke klientům. Pokud budeme mít příležitost, určitě doporučíme Vaše služby dalším zájemcům. 

pan Petr Vlačiha, Smiřice

Byli jsme spokojeni, bez připomínek.

paní Dlouhá, Hradec Králové

f_632ac993eb2486-fococlipping-standard.png